Proč nás navštívit?

NÁVŠTĚVA SOLNÉ JESKYNĚ POMÁHÁ PŘI POTÍŽÍCH :

  • nefunkčnosti štítné žlázy (nedostatečná produkce hormonů)
  • srdečně cévních onemocněních (vysoký krevní tlak, doléčení po mozkové příhodě)
  • chorob zažívacího traktu (žaludeční vředy, dvanácterník, grohnova choroba)
  • dermatologických chorob (alergie, ekzémy, psoriáza-lupénka)
  • poruchy imunity organizmu (neurózy, stresu, únavy)
  • zrychluje také spalování tuku, vyhlazuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí

Popis procedury

Délka jedné procedury probíhá na pohodlných polohovacích lehátkách. Při příjemné,ale působivé relaxační hudbě, která pomáhá navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru. Jedinečné mikroklima umocňují přírodní vzácné soli a ionty, sytící jeskynní vzduch. Při teplotě 20°C až 23°C se po celou dobu relaxace odpařují solankové vodopády a pomocí osvětlení jeskyně dotváří nezapomenutelnou atmosféru.

Délka jedné relaxační kůry probíhá po dobu 45 minut a začíná vždy v celou hodinu. Do jeskyně se prosím dostavte 10 minut před zahájením Vaší procedury, pozdější dodatečné vstupy nejsou možné.

Do solné jeskyně se vstupuje ve vlastním oblečení, pouze obuv si chráníte jednorázovými návleky, které obdržíte v recepci.

Návštěvníci mají k dispozici v prostoru recepce uzamykatelné skřínky kde si mohou odložit osobní věci.Vše je střeženo obsluhou a kamerami.Vaše děti si mohou hrát v jeskyni s hračkami na sypké podkladové soli (obdoba plážového písku), nebo relaxovat v houpací síti. Se souhlasem obsluhy je možno brát dovnitř i své hračky. Jeskyně je vytápěná od podlahy, takže nehrozí prochladnutí.V jeskyni jsou připraveny k nahlédnutí teploměry a vlhkoměry.

Pobyty s dětmi do 6 let jsou odděleny časově od hodiny pro jedince přicházející bez dětí, v zájmu k zachování klidu po dobu procedury.

Do solné jeskyně může každý – od malých dětí až po seniory. Jedna procedura v jeskyni nahrazuje zhruba 2 až 3 dny strávené u moře. V případě zdravotních problémů odborníci doporučují absolvovat 10 až 15 návštěv.

Nedoporučujeme vstup osobám trpícím klaustrofobií, hyperfunkcí štítné žlázy (zvýšená činnost), onkologicky nemocným-bez konzultace s lékařem.

Vstup zakázán je osobám s infekčním onemocněním, akutním TBC a onemocněními spojenými se zvýšenou teplotou!

PRO FIRMY A RŮZNÉ ORGANIZACE (ŠKOLKY, ŠKOLY, ÚSTAVY ATD.)
POSKYTUJEME MNOŽSTEVNÍ SLEVY. VŠICHNI MAJÍ U NÁS DVEŘE OTEVŘENÉ!

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DENNĚ OD 9:00 – 19:00 HODIN.
TELEFONICKY 777 777 065 NEBO OSOBNĚ NA ADRESE:
VELKÁ HRADEBNÍ 238/10 ÚSTÍ NAD LABEM (NAPROTI eBANCE)

Přístup zajištěn dveřmi s informační tabulí – Solná jeskyně, nutno použít zvonek!

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU.